کلیه مشتریان و نمایندگان فروش پابا سرور موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط شرکت می باشند و استفاده از سرویس های این شرکت به منزله قبول قوانین ذیل می باشد و در صورت نقض قوانین و اقدام به راه اندازی سایت ها و سرویس هایی مغایر با قوانین شرکت،سرویس متخلف بدون هماهنگی مسدود شده و بک آپ اطلاعات فقط و فقط در صورت پرداخت جریمه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

واجدین شرایط و ثبت نام

1- کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود‬ ‫شامل کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ ‫کپی روزنامه رسمی و آخرین تغییرات، به پایا سرور می‌باشد. در صورتی‌که پایا سرور، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید، پس از‬ ‫آن، حق دریافت این مدارک همواره برای تیم توسعه پایا محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ ‫به پایا سرور، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می‌شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده مشترک خواهد بود.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

2- مشترک اذعان می‌نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده، آدرس‌ها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران خود کوشا خواهد بود. تیم توسعه پایا حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. تیم توسعه پایا حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید

3- روش ارتباطی مستند تیم توسعه پایا با مشترک، آدرس ایمیل مشترک و پاسخ به تیکت‌های پورتال‬ ‫پشتیبانی می‌باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند مشترک با تیم توسعه پایا ، ثبت تیکت در پورتال مشترکان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬‬

 

قوانین استفاده از سرویس ها

1- لازم به ذکر است قوانین تیم توسعه پایا تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین‌المللی ناظر بر سرویس‌های قابل ارائه تیم توسعه پایا و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، تیم توسعه پایا حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه قوانین بروز شده، از طریق صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب‌سایت تیم توسعه پایا در دسترس عموم خواهد بود.

2- چنانچه مشترک در هر زمان بخواهد سرویس خود را ارتقا دهد درصورت موافقت شرکت (دریافت تایید از طریق تیکت) مبلغ پرداختی بابت سرویس فعلی نسبت به زمان باقی مانده محاسبه و با پرداخت ما به التفاوت مبلغ زمان باقی مانده و نرخ سرویس ارتقا یافته، سرویس فعلی به سرویس جدید تغییر می‌یابد، لیکن امکان تغییر سرویس به سرویس پایین‌تر صرفا بدون بازگشت هرگونه مبلغی امکان پذیر خواهد بود.

3- همواره شرکت حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه‌ای را در سرویس‌های ارائه شده خواهد داشت. در مورد تغییراتی که سرویس مشترک را تحت تاثیر قرار می‌دهد شرکت موظف است از ۲۴ ساعت تا سی روز تقویمی قبل از اعمال تغییرات، از طریق وب‌سایت شرکت، پورتال مشترکین و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email مشترکان اطلاع‌رسانی نماید و مشترک موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید. ( لازم به ذکراست مشترک حق اعتراض را از خود سلب نمود.)

4- حداکثر زمان تحویل برای سرویس‌های شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات یک ماه می‌باشد.

5- در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به مشترک با مشخصات سرویس، مشترک موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ تحویل به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر این صورت مسئولیت شرکت صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام مشترک و فقط تا پایان زمان ارائه سرویس در زمان سفارش می‌باشد و زمان سرویس‌دهی افزایشی نخواهد یافت.

6- شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها، application ها و یا برنامه‌های مورد استفاده مشترک نخواهد داشت.

7- شرکت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌ها و نرم افزارهای موجود در حد عرف و امکانات شرکت سرویس مشترک می‌باشد و همچنین آن‌را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد، مگر با حکم رسمی مراجع قضایی و امنیتی کشور.

8- مشترک مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروس‌ها و یا سورس‌هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی‌باشد.

9- استفاده از برنامه‌های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویس‌های دیگر شرکت و سایر مشترکان گردد.

10- وجود فایل‌های حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد مشترکی

11- ارسال هرزنامه (Spam) عمدا و یا سهوا (ملاک، گزارش RBL و یا بررسی تیم فنی شرکت می‌باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد. (مورد 21 سایت)

12- ارسال ایمیل به صورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 1000 ایمیل در روز و 50 ایمیل در 10 دقیقه مجاز می‌باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیل‌ها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از مشترک را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد). (مورد 22 سایت)

13- گزارش فنی شرکت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می‌باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون شرکت.

14- عدم رعایت قانون جرائم رایانه‌ای جمهوری اسلامی ایران (مشترک موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می‌باشد.)

15- انجام فعالیت‌هایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به مشترک و یا سایر مشترکان گردد.

16- استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستم‌های اشخاص ثالث.

17- عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

18- شرکت در تعرفه و سایت خود محدوده استفاده از منابع را به شرح ذیل اعلام و تعرفه آنها را برای عموم سرویس‌ها مشخص نموده است.

 

1-حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 10% در بازه زمانی 1 دقیقه

2-حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی 100 مگابایت

3-حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

4-حداکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

5-حداکثر Bandwidth لحظه‌ای در میزبانی اشتراکی 2 مگابیت در ثانیه

پرداخت و صدور صورت حساب

1- کلیه فاکتورها 7 روز قبل از سر رسید سرویس توسط سیستم فروش شرکت به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.

2- در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سر رسید صورت حساب ،سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد.

3- در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 24 ساعت بعد از زمان سر رسید کلیه سرویس های مشتری از طرف شرکت لغو شده  قلمداد می گردد و تیم توسعه پایا هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.

4- به جهت اینکه سرورهای مجازی منابع سرور را به صورت انحصاری به خود اختصاص می دهند ، مشتری حداکثر 24 ساعت قبل از ‏سر رسید وظیفه دارد برای تمدید یا لغو کردن سرویس خود اقدام ‏نماید و در غیر این صورت شرکت تیم توسعه پایا سرویس مشترک را لغو شده قلمداد خواهد کرد.

5- کلیه مشتریان سرور اختصاصی یا کولوکیشن موظف می باشند 15 روز قبل از زمان سر رسید سرویس، هزینه سرور اختصاصی یا کولوکیشن را پرداخت کنند یا درخواست کنسل شدن سرویس را اعلام کنند تا درخواست کنسل به دیتاسنتر اعلام شود، در غیر اینصورت مشترک موظف به پرداخت هزینه دوره بعدی سرویس می باشد.

6-  هزینه کلیه لایسنس هایی که توسط شرکت تیم توسعه پایا تهیه شده می بایست حداکثر 72 ساعت قبل از سر رسید لایسنس پرداخت گردد در غیر این صورت تمدید لایسنس توسط شرکت امکان پذیر نخواهد بود.

7- در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 3 روز پس از زمان سر رسید 15درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.

8- مشتری حداکثر تا دو روز پس از تاریخ سر رسید سرویس (به شرط حذف نشدن سرویس) می تواند اقدام به ارسال درخواست دانگرید نماید و پس از آن دانگرید سرویس به هیچ وجه مقدور نخواهد بود.

9- در صورتی که پهنای باند مصرفی سرویس مشتری به بیش از 90 درصد حد مجاز خود برسد سیستم به صورت خودکار اخطاری برای کاربر ارسال خواهد شد لذا مسئولیت عدم توجه مشتری نسبت به خرید پهنای باند اضافه و مسدود شدن سرویس به عهده مشتری می باشد.

10- پهنای باند کلیه مشتریان (سرویس میزبانی وب ، سرورهای مجازی و اختصاصی و…) تا اولین روز ماه میلادی اعتبار خواهد داشت لذا به هیچ عنوان پهنای باند مازاد بر مصرف مشتری  قابل انتقال به ماه های بعد نخواهد بود.

12- شایان ذکر است که در صورت پرداخت دیرتر از موعد صورت حساب توسط مشتری ، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف شرکت اعمال نخواهد شد.

13- کاربران سرور اختصاصی اجاره به شرط تملیک تا پایان زمان قرار داد موظف پرداخت اقساط خود میباشند و در صورت عدم پرداخت حتی 1 قسط و یا لغو از طرف کاربر در هرزمانی ، سخت افزار سرور تحت مالکیت شرکت تیم توسعه پایا میباشد .

14- حداکثر مهلت پرداخت اقساط 10 روز پس از صدور فاکتور بوده و سرور نهایتا تا 72 ساعت پس از تاریخ تمدید فعال خواهد ماند در صورت عدم پرداخت کاربر سرویس مشترک به صورت یکطرفه لغو و شرکت تیم توسعه پایا هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت .

15- هر گونه اعتبار مالی در پنل کاربران یا نمایندگان (میزبانی وب ، دامنه ، سرور مجازی و … ) تحت هیچ شرایطی قابل عودت به حساب بانکی و یا جابجایی بین کاربران نمی باشد و صرفا برای پرداخت های آینده در سیستم قابل استفاده می باشد.

16- قیمت های مندرج در سایت تا پایان دوره سرویس معتبر می باشد و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها قرارداد مشتری با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.

17- قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش-فاکتور منظور گردیده است، معتبر می باشد.

18- در صورت ترخیص سرور (مختص سرویس کولوکیشن) تنها پنج روز به صورت رایگان در انبار شرکت تیم توسعه پایا نگهداری میشود ، پس از مدت مذکور به ازای هر سرور به صورت هفتگی مبلغ 60 هزار تومان هزینه انبارداری دریافت میشود . شایان ذکر است پس از مدت مذکور شرکت مسئولیتی در قبال سرور نخواهد داشت .

19 – هزینه های ارسال و دریافت سرور و قطعات از دیتاسنتر یا به دیتاسنتر بر عهده مشترک میباشد .

20 – کلیه هزینه های ارسال و دریافت فاکتور ، رسید و سایر مستندات مربوط به سرور و امور مالی بر عهده مشترک میباشد .

تخریب سرویس

1-Port ScanPhishingScam– تلاش برای نفوذ غیر مجاز: در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

2- ارسال انبوه ایمیل (Spam): سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

3- فعالیت در زمینه هک ، کرک و امنیت: کلیه فعالیت ها در زمینه آموزش هک ، کرک ، امنیت و موارد خرابکارانه ، بر روی سرورها و میزبانی وب شرکت تیم توسعه پایا قدغن می باشد و در صورت مشاهده ، سرویس مشتری سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

4- تروجان – ویروس – اسکریپت های مخرب : استفاده ازهر گونه  تورجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها  و سایت های متعلق به شرکت تیم توسعه پایا مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

5- سایت های موزیک و فیلم : به دلیل سیاست های خاص وزارت ارشاد اسلامی به هیچ عنوان از سایت هایی که به هر نحو (تخصصی و غیر تخصصی) در زمینه های فیلم و موزیک فعالیت می کنند میزبانی نخواهند شد و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

6- سایت های ضد اخلاقی – دینی و سیاسی : شرکت تیم توسعه پایا از کلیه سایت های ضد اخلاقی یا مخالف ادیان الهی و همچنین سایت هایی که فعالیت سیاسی دارند ، پشتیبانی نکرده و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

7- فلیتر شدن : در صورت فیلتر شدن سایت مشتریان به هر دلیلی دسترسی مشتری بدون هماهنگی مسدود شده و شرکت در خصوص نگهداری فایل ها و اطلاعات سرویس مشتری هیچ تضمینی نخواهد داشت.

8- نصب اسکریپت های دانلود فایل(Url Download-Leecher) : مشتریان سرویس هاست اشتراکی شرکت تیم توسعه پایا مجاز به نصب اسکریپت هایی که از سایت های مثل rapidshare ،MegaUpload  و Hotfile و Torrent و … فایل دانلود می کنند (معمولا به لیچر-Leecher معروف هستند) نمی باشند و در صورت مشاهده ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه فایل های دانلود شده از روی سرور حذف خواهند شد.

لایسنس ها

1- لایسنس های که به صورت مستقیم خریداری می شود و شرکت تیم توسعه پایا نقش واسته را ایفا می کند در صورت بن شدن اکانت لایسنس یا مشکلات دیگر این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات آنها ندارد.

2- لایسنس های اشتراکی در صورت بن شدن یا مسدود شدن از طرف سایت مرجع باطل شده اعلام می شوند و کاربر در صورتی که مجدد نیاز داشته باشد می تواند مجدد خرید نمایید و این شرکت هیچ مسئولیتی در رابطه با لایسنس های مسدود شده ندارد.

3- لایسنس های خریداری شده پس از خرید غیر قابل بازگشت هستند.

4- تمامی لایسنس های اشتراکی 29 ماه میلادی باطل می شوند و صورت حساب جدید برای ماه آینده آنها باید جهت تمدید تا قبل از این تاریخ پرداخت شود.

سرور های گیمینگ

1- تمامی سرویس های گیمینگ این مجموعه مجهز به آنتی دیداس نرم افزاری و سخت افزاری هستد ولی اگر حملات دیداس برای این مجموعه قابل کنترل نباشه یا سبب آسیب رساندن به تجهیزات شود تیم توسعه پایا این حق را برای خود محفوظ میدارد که آیپی مورد اتک را در اولین فاز ایران اکسس کند (مدت زمان تا زمان قطع بار اتک) و در صورت شدیت حملات ایپی را مسدود کند و تمامی مشترکین میتواند با پرداخت هزینه مازآد از آنتی دیداس های فوق پیشرفته ما با ظرفیت تحمل اتک هایی با حجم تقریبی 200Gb استفاده کنند.

2- تمامی سرویس های گیمینگ با توجه به نیاز انواع بازی ها ساخته شده اند و بهتر است قبل از خرید از مشاوره رایگان کارشناسان گیمینگ استفاده کنید.

سورس گیم های اختصاصی

1- سورس گیم های اختصاصی فقط درون سرور های مجازی و اختصاصی این مجموعه قابل استفاده هستند.

2- در صورت نشر سورس گیم اکانت مشترک متخطی مسدود شده و مشترک متخطی باید خسارت وارده ناشی از سورس را پرداخت کند (معیار خسارت توسط کارشناسان گیم مشخص می شود) و در غیر این صورت پیگیری لازم از طریق مراجع مربوطه پیگیری می شود.